5 asja, mida peaksid teadma internetikasiinode kohta

PAF Kasiino boonused

Ainuüksi sõna “kasiino” tekitab paljudele negatiivseid muljeid hasartmängusõltuvuse tõttu, mis on prominentselt esindatud meedias. Mis aga unustatakse tihtipeale ära on fakt, et kasiinondus on loodud meelelahutuse jaoks. On selge, et mängurlus võib tekitada probleeme, kuid mitte siis, kui seda võetakse mõistusega ning mängitakse meelelahutuse eesmärgil, mitte selleks, et “raha teenida”.

Nüüd, kus moraalijutt on peetud, räägime lähemalt 5 asjast, mida sa võib-olla internetikasiinode kohta ei teadnud või ei uskunud varasemalt tõsi olevat.

1. Internetikasiinod on turvalised

Internetis mängides võib tekkida südamesse väike kahtlusehelk, kuna mängurlus kui selline tundub juba niikuinii “kahtlane” ning tehes seda interneti vahendusel võib olukord tunduda veelgi ebaturvalisem.

Tõde on aga lihtne: kui sa mängid internetikasiinos, millel on riiklik tegevusluba (seda saad kontrollida Maksu- ja Tolliametist), ei pea sa millegi pärast kartma. Internetikasiinod kasutavad turvasertifikaate, teevad koostööd turvaliste maksemeetoditega ning rakendavad vastutustundliku mängimise põhimõtteid, mistõttu ei pea sa absoluutselt muretsema oma privaatsuse ja turvalisuse üle.

2. Olemas on ka live-kasiino

Kui sa ei viitsi minna maapealsesse kasiinosse, aga sooviksid kogeda võimalikult ehedat kasiinoelamust, on selle jaoks loodud internetikasiinodes live-mängud. Live-kasiino sektsioonist leiad mängud, mis töötavad videostriimi põhimõttel: teisel pool ekraani on kasiino krupjee, kes mängib just nii nagu sa oleksid sealsamas laua taga.

Live-kasiino vahendusel saab mängida levinumaid kaardimänge nagu Blackjacki või Baccarat’d kuid žetoonidega kõlistada saab ka ruletilaua ääres.

3. Tervitusboonused ei pruugi olla parimad sinu jaoks

Kuna internetikasiinos registreerumine on äärmiselt lihtne, peavad kasiinod pidevalt lagedale tulema aina paremate kasiino boonustega, mis meelitaksid uusi mängijaid või meelitaksid konkurentide juurest mängijaid enda juurde.

Kõige levinumad kasiino boonused on tervitusboonused, mis on mõeldud uutele liikmetele. Ehkki pealtnäha võivad need tunduda ahvatlevad (ning vahel need tõepoolest ongi seda), ei ole kõik kuld, mis hiilgab.

Tervitusboonuste suurim miinus on karmid tingimused, mis on kehtestatud vältimaks “jooksikuid” ja pettureid, kes tahavad kasiinot ära kasutada, kuid pole huvitatud portaalis mängimisest. Seepärast on kehtestatud erinevad piirangud nagu näiteks:

  • läbimängimiskohustus – pead teatud arvu kordi mängima boonuse summa läbi enne, kui saad raha välja kanda;
  • ajapiirang – kasiinoboonus kaotab kehtivuse teatud aja jooksul (vahel 3-7 päeva);
  • sissemaksekohustus – paljud kasiino boonused on saadaval ainult sissemakse tegemise järgselt.

Seepärast ei pruugi tervitusboonus olla alati kõige parem lahendus.

4. Internetikasiino mängud pole kuidagi kallutatud

Internetis levib sadu erinevaid jutte selle kohta, kuidas mängud on kallutatud ning kasiino otsustab vastavalt oma huvidele, kas ja millal võite anda mängijatele.

Selle arvamuse puhul on tegemist ühe suurima kasiinoteemalise eksiarvamusega. Kasiinomängud töötavad RNG ehk juhuslike numbrite generaatori baasil, mis on sisuliselt keeruline arvutialgoritm. Ükski kasiinotöötaja ei saa seda algoritmi muuta ning iga võit või kaotus on seega juhuslik.

5. Ka internetikasiino mängudel on maja eelis (ja üpris suur)

Ehkki mängude võidumäära ei saa kallutada, on kasiinomängude algoritm loodud nii, et maja (st kasiino) jääks alati kasumisse mingil määral. Enamike mängude puhul jääb see protsent mõne protsendi juurde, kuid fakt on see, et maja eelis on alati olemas – nii teenib kasiino raha ning ilma maja eeliseta ei oleks võimalik pakkuda ka ühtegi kasiinomängu. Maja eelis ei tähenda, et mängudega petetakse mängijaid: see on lihtsalt kasiinomaailma toimimise põhimõte.

Nüüd, kus sa oled varustatud nende teadmistega, saad kindlasti rahulikuma südamega nautida kasiinokogemust!