Muusikateemalised slotikad, mis panevad jala tatsuma

KISS slotid

Kui mängisid viimasti slotimasinaga aastaid tagasi, võid hetkel arvata, et slotimasinad on ainult puuviljateemalised või kulla-karraga kaunistatud ning ei paku muud elamust kui adrenaliini, mis tekib võiduootusest.

Lükkame selle arvamuse aga koheselt ümber, sest 2010-ndad aastad on toonud slotimängude ja kasiinode maailmasse tõelise revolutsiooni. Slotikad ei keerle enam üksnes kasiinonduse enda ümber: slotimängud on muutunud palju keerukamateks, seda aga temaatika, mitte mehhaanika poolest.

See tähendab, et tänapäevased kasiino slotikad võivad olla mitmekülgsete teemadega, pakkudes midagi igale maitsele – alates zombislotikatest kuni rokislotikateni välja.

Just nendest viimastest räägime käesolevas postituses. Kui oled muusikajanuline ning otsid mõnusat ajaviidet, siis vaata lähemalt neid muusikateemalisi slotimänge.

1. Kiss

WMS Gaming tegi midagi hämmastavat ning tõi kasiinomaailma tükikese glamuurist, mida jagas aastakümneid ansambel Kiss. Lisaks mitmetele boonusfunktsioonidele ja tasuta spinnidele, mida saad võita mängu käigus, leiad slotimängust bändi muusikavideote stseene, kontserdiklippe ja vingeid animatsioone, mis panevad su vere möllama.

Isegi, kui sa ei ole suur Kiss’i fänn, ei tohiks see slotimäng kedagi külmaks jätta.

2. Guns N’ Roses

Net Entertainment on üks maailma suurimaid slotimängude tootjaid ning oma Guns N’ Roses slotikaga tõestasid nad järjekordselt oma mängude kvaliteeti.

Nagu eelminegi slotikas selles nimekirjas on ka selle puhul tegemist legendaarse rokkbändi teemalise slotikaga. Asendussümbolid, tasuta spinnid ja boonussümbolid on pakitud kontserdimaiguga slotimängu, mille taustal mängivad bändi suurimad hitid.

3. Jimi Hendrix

Isegi muusikakaugemad inimesed on kuulnud Jimi Hendrixi laule. NetEnti järjekordne muusikateemaline slotikas kujutleb kuulsa artisti parimaid palasid. Taustal mängivad mõistagi Hendrixi kuulsaimad lood, slotikas ise on värvikirev ning hipilik.

Seejuures jääb mäng meelde oma moodsa välimuse ja rohkete boonusfunktsioonide poolest: asendussümbolid, boonused ja mitmed tasuta spinnid ootavad sind selles rokiteemalises mängus.

4. Dolly Parton

Kui arvasid, et mainime selles nimekirjas ainult rokiteemalisi slotikaid, siis eksid. Ägedaid muusikateemalisi mänguautomaate on loodud ka teiste artistide baasil nagu näiteks Dolly Partoni teemal.

See slotikas on just nii värvikas ja glamuurne nagu Dolly Parton isegi. 40 võiduliiniga slotika taustal mängivad Dolly parimad laulud ning sind kostitatakse rohkete boonustega.

5. Elvis Top 20

Kuningas on tagasi! Ükski muusikateemaline list ei oleks täiuslik ilma Elviseta. Mitte just eriti üllatuslikult on Elvisest inspireeritud slotimänge mitmeid, kuid neist üks kõige silmatorkavamaid on IGT versioon. See slotikas on just parasjagu “vanamoodne” ning meenutab pisut vanemaid slotimänge, mis üheskoos Elvise lauludega loob mõnusalt nostalgilise õhustiku.

Mida sa veel ootad? Võta lahti ükskõik milline Eesti kasiinod ning otsi üles muusikateemalised slotikad – sind ootab hea muusika ja võimalus võita ka suuri summasid!