Parimad tantsuteemalised slotimängud

Kui oled sattunud meie lehele, on üsna kindel, et sulle pakuvad huvi kaks asja: tantsimine ja kasiinod. Lõppude lõpuks on ju siiski ööklubid mõeldud eelkõige tantsimise jaoks! Sinu jaoks võib olla aga uudis see, et olemas on aga mitmeid tantsuteemalisi slotikaid, mis ühendavad endas just need kaks meelelahutust. Alljärgnevalt tutvustame paari sellist slotimängu, mida mängides hakkab jalg tatsuma ning võid isegi raha võita.

1. Dirty Dancing

Alustame legendist: Dirty Dancing. Milline tantsuhuviline klubitaja ei oleks seda filmi näinud! Eestimaine Playtech on loonud just selle filmi teemal särava slotimängu, mille viiel rullikul ja 40 võiduliinil tiirlevad Dirty Dancing filmi peategelaste sümbolid üheskoos muude sillerdavate sümbolitega.

Mis veelgi ägedam – mängus on progressiivne jackpot, mis võib otseses mõttes elu muuta! See mäng paneb kindlasti südame kiiremini pumpama.

2. Dancing in Rio

Dancing in Rio põhiteemaks on Rio meeletu värvikirev karneval, millest on kuulnud ilmselt kõik. WMS loodud slotikas tabab naelapea pihta – mäng on kirev ja tempokas, just nagu Rio karneval ise. Mängus on 40 võiduliini ning teoreetiline tasuvus on viisakas 92-95%, mis on hea uudis igale slotimängijale.

3. May Dance Festival

Maikuu võib küll olla seljataga, kuid see ei tähenda, et tantsutuju oleks kuidagi vähenenud. Spinomenali loodud slotimängu teema on aasiapärane ning kajastab tantsufestivali, rullikutel tiirlevad näiteks draakonid ja aasiapärased tähed. Mäng pole küll võib-olla saanud palju tagasisidet mängijate poolt, kuid see ei tohiks vähendada mängurõõmu eriti siis, kui otsid värvikamat ja lõbusamat slotikat.

4. Lion Dance

Aasiapäraste slotimängude teemal jätkates, siis Red Tiger Gaming loodud Lion Dance slotikas on üks omapärasemaid sellelaadseid slotimänge. Mäng on väga kauni graafikaga ja kostitab 95%-se RTP-ga, mis tähendab, et võiduvõimalus on igati korralik. Sarnaselt mitmele varasemalt mainitud slotikale on ka selles mängus 40 võiduliini ning 5 rullikut.

5. Dancing Dragon Spring Festival

Aasia festivalide teema on inspireerinud rohkelt slotikaid – just selle temaatikaga on ka kõnealune slotikas, mille valmistajaks on Playson. Mäng särab imeilusa graafika poolest, mis teeb silmad ette paljudele slotimängudele, samuti on mängus 30 võiduliini ning mitmeid lisafunktsioone, mis ei jäta kedagi igavlema.

Meelelahutuslikke slotimänge on rohkelt – kõik need 5 slotimängu on head näited sellest, kui kaugele on jõudnud slotikad. Kui igavled ja otsid tempokat mängu, proovi neid slotikaid, mis teevad kindlasti tuju heaks!